Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2013-05-05 13:28:55

Rinkiari
Użytkownik
Dołączył: 2013-04-24
Liczba postów: 21

Gra Naruto

Witamy!
Gra Naruto pragnie serdecznie zaprosić każdego fana tegoż anime do setek godzin wspaniałej zabawy.
Marzysz o wykreowaniu własnego, wyjątkowego bohatera? Chcesz posługiwać się epickimi zdolnościami, takimi jak Tryb Mędrca czy Mangekyo Sharingan i używać ich przeciwko innym graczom? Zajrzyj jeszcze dziś i zatop się na kilkaset godzin, dni i miesięcy w zaawansowanej, ciekawej i urozmaiconej formie rozgrywki. Gra Naruto czeka właśnie na Ciebie!

Czym jest Gra Naruto?
Jest to jedno z najstarszych for PBF (Play By Forum) o tematyce Naruto w Polsce, funkcjonujące już od blisko ośmiu lat.
Oferujemy profesjonalną administrację, przyjazny, rodzinny klimat oraz wspaniałą rozrywkę na wiele tygodni.
W internecie w ciągu ostatnich kilku lat namnożyło się mnóstwo for PBF jednak tylko GN jest jednym z tych prawdziwych pionierów, którzy bazując na prostocie i przyjaznym graczom klimacie osiągneli sukces. Dołącz do nas jeszcze dziś!

Czego możesz oczekiwać?
- Profesjonalnych administratorów oraz moderatorów
- Setek technik ninja podzielonych pod względem siły i rodzaju
- Własnego, unikalnego systemu tworzenia postaci
- Dziesiątki umiejętności oraz Kekkei Genkai
- Bijuu
- Artefakty i specjalne bronie
- Regularne eventy i konkursy
- Tryb " Przygody " przeznaczony dla najlepszych graczy, na którym można zdobyć wspaniałe profity
- Świat oddający w pełni realia uniwersum Naruto
- Ciekawy i odpowiednio wyważony pod względem trudności cykl rozwoju postaci
- Turnieje Ninja
- Wiele, wiele innych

Adres - www.granaruto.pun.pl

Serdecznie zapraszamy!

Offline

#2 2013-05-05 20:21:06

Adriano42
Użytkownik
Dołączył: 2012-11-20
Liczba postów: 174

Odp: Gra Naruto

Bardzo ciekawe, fajnie wykonane forum. Grafika jest, treść jest dobra czegoż chcieć więcej? 10/10

Offline

#3 2013-05-06 00:24:46

DayRon
Użytkownik
Skąd: się biorą dzieci?
Dołączył: 2013-05-06
Liczba postów: 91

Odp: Gra Naruto

Grafika [7/10]
Jest w miarę przyjemna dla oka, każdy obrazek jest ładnie zrobiony, ale tło nie zawsze się wczytuje, a jak już się wczyta to się urywa, czyli jest po prostu niedostosowane do większych rozdzielczości. Przez te 5 lat grafika prawie wcale się nie zmieniła co już zaczyna być nudne.
Dość często zaś zmienia się logo, które zawsze wygląda ładnie, gdyż większość graczy to graficy.

Treść [5/10]
Jeżeli chodzi o newsy/ogłoszenia i opisy wątków to treść jest na wysokim poziomie, jednak posty pisane przez użytkowników (często zdaża się, że i nawet administratorów/moderatorów) to max. 4 słowa. W regulaminie jest wyraźnie napisane, iż wymagane jest rozpisywanie się na min. 4 linijki
Wychodzi na to, że gracze, admini i modzi nie przestrzegają regulaminu. Jedyne czego tu pogratuluję to ilość postów, wątków i użytkowników,
chociaż to dziwne, gdyż 3/4 czasu, gdy gracze przesiadują na forum poświęcają ChatBoxowi.


Klimat [2/10]
Całe forum to zwykły RPG bez fabuły, przykładem jest to, że gdy wydamy Punkty Rozwoju na zakupienie jakieś techniki to te punkty przepadają.
Administratorów najwyraźniej nie interesuje realizm i fabuła w grze.

Ocena Ogólna
6/10

Ostatnio edytowany przez DayRon (2013-05-06 00:26:54)

Offline

#4 2013-05-06 01:13:29

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Gra Naruto

Fajnie, że w końcu pojawiło się zaproszenie, chociaż decyzja wydaje mi się podjęta została zdecydowanie za późno. Ocenę forum zacząłbym, co mi się ostatnio często zdarza, od treści zaproszenia:

Rinkiari napisał/a:

Gra Naruto pragnie serdecznie zaprosić każdego fana tegoż anime do setek godzin wspaniałej zabawy.

Nie to, żebym się czepiał, ale Naruto to nie tylko Anime, to przede wszystkim Manga...

Rinkiari napisał/a:

Zajrzyj jeszcze dziś i zatop się na kilkaset godzin, dni i miesięcy w zaawansowanej, ciekawej i urozmaiconej formie rozgrywki.

Nie wiem z którego roku się wyrwaliście, ale nie możecie zapewnić "zaawansowanej i urozmaiconej" rozrywki, przynajmniej moim zdaniem. Tu od razu chciałbym nadmienić, że nie mam bladego pojęcia jak było kiedyś, ponieważ dowiedziałem się o Was stosunkowo późno.

Rinkiari napisał/a:

W internecie w ciągu ostatnich kilku lat namnożyło się mnóstwo for PBF jednak tylko GN jest jednym z tych prawdziwych pionierów, którzy bazując na prostocie i przyjaznym graczom klimacie osiągneli sukces.

Pogrubiony fragment jest nielogiczny. Nie for a forów, poza tym albo forów, albo PBF-ów (skrót zawiera w sobie słowo forum).

Rinkiari napisał/a:

Czego możesz oczekiwać?
- Profesjonalnych administratorów oraz moderatorów
- Setek technik ninja podzielonych pod względem siły i rodzaju
- Własnego, unikalnego systemu tworzenia postaci
- Dziesiątki umiejętności oraz Kekkei Genkai
- Bijuu
- Artefakty i specjalne bronie
- Regularne eventy i konkursy
- Tryb " Przygody " przeznaczony dla najlepszych graczy, na którym można zdobyć wspaniałe profity
- Świat oddający w pełni realia uniwersum Naruto
- Ciekawy i odpowiednio wyważony pod względem trudności cykl rozwoju postaci
- Turnieje Ninja
- Wiele, wiele innych

No tłumów to nie da się tym porwać, lecz zdaje sobie sprawę z tego, że przy Waszej popularności raczej tego nie potrzebujecie... Żaden z tych punktów nie czyni Was lepszymi od innych, każde liczące się forum może "pochwalić się" tymi możliwościami.

Podsumowując, zaproszenie bardzo słabe, spodziewałem się czegoś więcej, jakości znacznie przewyższającej posty na GN. W końcu jesteście największym PBF-em Naruto na punie, jeśli chodzi o użytkowników, posty i tematy. Pamiętam, że zarejestrowanych było dużo więcej, jednak tomasz wprowadził regularne czyszczenie i widzę, że dobre ponad tysiąc kont zostało usuniętych.

Grafika... ogólnie cała estetyka forum strasznie mnie odrzuca. Niewątpliwie jesteście przykładem dla każdego nowo powstałego PBF-a, lecz, jak dla mnie, to zły przykład. Podpis na headerze: "Najlepszy PBF Naruto w Polsce" rozwala. Rozłożenie działów sprawia, że całość można przewijać bardzo długo. Zastanawiam się, po co ustawiać tło, jeśli szerokość forum jest ustawiona na 100%? To tylko przedłuża pierwsze wczytywanie, niepotrzebnie. Obrazki są i całe szczęście, bo tylko one nadają całości jakiś wygląd. Prostota, lecz w brzydkim wydaniu.

Jeśli chodzi o treść to tu jest... fatalnie. Praktycznie wszystkie posty leżą i robią pod siebie, kolokwialnie pisząc. Tutaj nie odbiegacie od "mnóstwa for PBF", większość pojawiających się tutaj nowych "zapychaczy serwera" posiada posty na takim samym poziomie, nieliczne nawet na lepszym. One padają jeszcze przed rozpoczęciem nędznego żywota. Wy jesteście już wiele lat na rynku, dlatego to Wam nie grozi. Czy to źle? Jak dla mnie jesteście potrzebni, szczególnie jako forum, na którym trenują nowicjusze gier tekstowych lub tacy ludzie, którzy mają problem z bezbłędnym sklejeniem kilku prostych zdań - tacy też muszą gdzieś grać.

Fabułę też bym ocenił, lecz takowej nie ma. Cała zabawa polega na tym, żeby stworzyć drugiego Madarę i rozwalać wszystko na pierdnięcie, nabijać jednozdaniowe walki i misje. No ale tak jak wspomniałem, takie fora też są potrzebne, szczególnie w tematyce Naruto.

Nieważne co napiszę, Wy i tak będziecie istnieć jeszcze długi, długi czas. W końcu fora istnieją dla graczy i póki ich nie braknie można trwać drugie osiem lat, prawda? ^^ Życzę powodzenia w dalszym rozwoju.

Offline

#5 2013-05-11 17:46:30

rafal130194
Użytkownik
Dołączył: 2011-01-06
Liczba postów: 12

Odp: Gra Naruto

A mi się forum bardzo podoba. Jest mnóstw for, gdzie starają się na siłę zrobić fabułę, która nijak ma się do gry.
Na GN jest prosta rozrywka. Fakt, brak fabularności czasem kole, jednak to jest urok tego forum.
Nie musisz pisać postów na 20 linijek, aby wszystko było i wyglądało "och", "ach" tylko bawisz się grą i rozmowami z ludźmi.
Fakt, mocną stroną forum jest chatbox i atmosfera tworzona na nim przez graczy.
Mi podoba się prostota forum.
Jak najbardziej zachęcam do gry na GraNaruto [dblpt]).

Offline

#6 2013-05-14 16:01:19

Shizu
Użytkownik
Skąd: się wziąłeś?
Dołączył: 2010-08-28
Liczba postów: 104

Odp: Gra Naruto

Polecam, jeden z najstarszych i najlepszych pbf o Naruto jakie widziałem.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
dzialsee - psww2 - dupa - dasdadastest - justplay