Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2013-08-13 23:41:13

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

[Ogłoszenie] Dołącz do rodziny NCW!

Na wstępie chciałbym przedstawić powód tworzenie osobnego tematu. Zależy mi na tym, żeby móc rozpocząć dyskusję z potencjalnymi zainteresowanymi i odpowiadać na ich pytania w tym wątku. Wolałbym oszczędzić sobie śmietnika w temacie "Poszukuję, wykonam, oddam..." dlatego proszę o niezamykanie tego. Mam nadzieję, że mogę na to liczyć ;]

NRwWZ7K.png

Jako iż moje forum ciągle się rozwija postanowiłem zaproponować użytkownikom puna pewien układ, który powoli wdrażam w życie, a pierwsze efekty naszej pracy będą widoczne niedługo. Oferuję możliwość bardzo głębokiej współpracy z daną grupą ludzi (lub z jednym ludziem ;]), która będzie chciała stworzyć forum(serwis) lub PBF'a. Zasady obowiązują takie same jak w przypadku pierwszego projektu NCW - Mage Guild Wars.

Co wchodzi w skład takiej współpracy?

-> Chętni tworzą mechanikę, która bazuje na tej znajdującej się na NCW. Oczywiście zakładamy, że w zależności od potrzeb będzie się ona różnić, lecz szkielet pozostaje bez zmian.
-> Forum będące pod naszym patronatem zostanie wyposażone w layout będący kopią tego z NCW, odpowiednio zmieniony pod względem kolorystycznym i graficznym. Kwestia ustalenia pomiędzy nami.
-> Wszelka pomoc pomiędzy forami. Jeżeli tylko tematyka będzie na to pozwalała, chętnie pomogę w opracowywaniu szczegółów.
-> Bardzo możliwe, że odbywać się będą międzyforumowe eventy, zrzeszające wszystkich graczy. Poza tym newsy partnerskie i temu podobne działania, mające podkreślać powiązania forów.

Wymagania:

-> ZAANGAŻOWANIE! To jest coś czego oczekuję. Nie dopuszczam sytuacji, w której komuś po jakimś czasie się znudzi i zapragnie wrócić jak znowu się zachce.
-> Forum, o ile będzie PBF-em, powinno mieć podobną fabułę, czyli traktować o wojnie (klanów, państw, organizacji itp.). Tutaj jednak nie ma przymusu, wszystko będzie zależeć od pomysłu.
-> Przeszłość związana z punem. Nie chciałbym ofiarować swojej, i nie tylko, ciężkiej pracy, byle nieznajomemu użytkownikowi Internetu, ponieważ nie będę miał pewności co do jego intencji. Teoretycznie nie mam jej nigdy, ale wydaje mi się, że przyjęcie moich warunków pozwoli wyrobić sobie podstawowe zaufanie.
-> Chociaż minimalny staż na NCW *. Ewentualnie dobra znajomość realiów panujących na forum i oczywiście mechaniki. Wolałbym oszczędzić sobie tłumaczenia wszystkiego przed rozpoczęciem pracy. Jeżeli ktoś uważa, że stażu nie potrzebuje, możemy się dogadać.
-> Forum zakładam ja (na punie), dopiero potem rejestrują się wspólnicy, którzy otrzymują rangę admina (w razie potrzeby moda). To oczywiście moje zabezpieczenie na wypadek próby oszustwa. Ewentualne kasowanie postów jest niezwykle łatwe do naprawienia, dzięki uprzejmości tomka.
-> Dobrze by było, żeby chętny/chętni posiadał/posiadali jakieś forum. Mógłbym wtedy ocenić poziom postów i sposób prowadzenia. Zakładam, że zgłoszą się również osoby, które odpuściły sobie tworzenie forum ze względu na brak pomocy, umiejętności webmasterskie lub problemy z reklamą. Nie zamierzam pracować z osobami o znikomej kulturze lub brakach w pisowni.
-> Jeżeli chętny nie jest graczem NCW oraz nie ma żądnego forum (oczywiście niedziałającego, bo chyba nikt się nie będzie zgłaszał jeśli już ma swoje, aktywne) dobrze by było, żeby udzielał się na jakimś. Dlaczego? Powód ten sam co wyżej - ocena pisowni. Od administratora oczekuję zgrabnych postów zawsze, gdy wypowiada się publicznie.
-> Tak jak napisałem wyżej - oferuję wszelką pomoc, lecz nie zamierzam brak się do tworzenia opisów. Mam już PBF-a, na którym się skupiam, poza tym daję do dyspozycji wszystko, co stworzyłem.
-> Jeżeli pojawią się istotne zmiany w mechanice NCW, dobrze by było, żeby pojawiały się również na innych forach z rodziny. Oczywiście są różne sytuacje i zdaję sobie sprawę, że nie zawsze będzie to wykonalne.

* Gracze NCW, szczególnie ci z dużym stażem, mają znacznie większe szanse na pozytywne rozpatrzenie zgłoszenia.

To chyba tyle, wydaje mi się, że napisałem to, co chciałem. Wymagania są spore, ale sądzę, że wkład, jaki oferuję, jest tego warty, o ile ktoś jest pewny swoich zamiarów. Z mojej strony nie należy się obawiać oszustwa, staż na punie i wiek NCW powinny być wystarczającym dowodem tego, że nie szukam jeleni, których mogę okantować, poza tym jeden z projektów jest już praktycznie na ukończeniu. Stworzenie rodziny podobnych serwisów może się okazać nie tylko dobrym pomysłem na pomoc użytkownikom puna, lecz także świetną reklamą na arenie PBF-ów. Jeżeli masz chęci, pomysł oraz, przede wszystkim, zaangażowanie, nie czekaj, zgłoś się! -.^ Masz pytania? Pytaj! Kontakt tutaj lub za pośrednictwem GG/AQQ (podane na NCW).

Uwaga! Temat nie służy do dyskusji odnośnie słuszności projektu. Nie obchodzi mnie to, że komuś się on nie podoba, ja jedynie poszukuję chętnych ludzi, którzy chcą razem ze mną stworzyć coś naprawdę dużego i znaczącego.

Ostatnio edytowany przez rezystor (2013-08-14 00:25:03)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
specyfic - testlife - sportmdkna102 - sram - tekvex