Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2014-03-23 13:28:34

Głuchy
Użytkownik
Dołączył: 2012-08-12
Liczba postów: 55

Podziękowanie

Korzystam z serwisu pun.pl już kilka lat i uważam go za naprawdę dobry. Miałem przez ten czas styczność z innymi tego typu portalami i muszę przyznać, że ten właśnie jest najlepszy. Spotykałem się z wieloma opiniami sprzecznymi z moją, jednak zawsze stawałem w obronie puna. Doszedłem do wniosku co czyni go tak wspaniałym, otóż jest to zawodowa administracja. Chciałbym więc w imieniu wszystkich użytkowników puna podziękować panu, panie tomku za tak duży wkład w rozwój forum i wieloletnie poświęcenie. Zawsze podchodził pan do sprawy profesjonalnie nie zezwalając, by na forum zapanował chaos. Wszystkiego pan pilnował i chętnie pomagał użytkownikom. Nawiązał pan świetny kontakt z użytkownikami swojego serwisu i swoją życzliwością przekonał ich pan do korzystanie z tego serwisu. Zawszę dobierał pan dobrą ekipę moderującą, która doskonale radziła sobie ze spamem na forum. Jest pan naprawdę wielkim człowiekiem i mimo, że nie znam pana osobiście sprawia pan wrażenie zakochanego w tym co robi. W każdym pana czynie widać wielką pasję i miłość do tego co pan robi. Za to właśnie panu dziękuję i serdecznie się kłaniam w imieniu swoim i wszystkich użytkowników.

Drodzy użytkownicy, możecie także dorzucić swoje podziękowania pod tym postem, by pokazać jak bardzo jesteśmy wdzięczni panu tomkowi za umożliwienie nam wszystkim spotkania się tu i założenia darmowego forum.


2cxyw3l.png

Offline

#2 2014-03-23 14:40:27

ArnoldSteinhager
Użytkownik
Skąd: Middenheim
Dołączył: 2013-10-20
Liczba postów: 26
WWW

Odp: Podziękowanie

Serwer pun.pl jest naprawdę bardzo dobrym pomysłem i daje nam (użytkownikom) możliwość prowadzenia własnego forum za darmo. Ja cieszę się takim forum od stycznia 2007. Dokładam się do podziękowań.

Jedynym, czego tu na forum brakuje, to szybszej interwencji w sprawach problemów użytkowników oraz większego zainteresowania - odpisywania w psotach ludzi oczekujących na rozwiązanie problemu.


Ramka+UK.png

Offline

#3 2014-04-24 16:09:24

Głuchy
Użytkownik
Dołączył: 2012-08-12
Liczba postów: 55

Odp: Podziękowanie

@UP  Temat służy do dziękowania, nie do narzekania.

Naprawdę nikt więcej? Wysilcie się trochę. Tomkowi należy się za to co dla nas robi.


2cxyw3l.png

Offline

#4 2014-04-25 11:42:33

.:XSwitaLX:.
Użytkownik
Skąd: Grudziądz
Dołączył: 2014-03-19
Liczba postów: 137
WWW

Odp: Podziękowanie

Ja dziękuje panu Tomkowi że zrobił pun.pl.
Pun.pl jest bardzo fajny i jeden z najlepszych serwerów na którym się nauczyłem obsługiwać punem.
Ale mam taż zażalenie do Pana Tomka że dostałem bana  Treść bana: Nadal nie piszesz zrozumiałych tematów oraz nie używasz opcji SZUKAJ zanim napiszesz kolejny temat. Przemyśl to.
Tylko że ja nie wiem jak działa "SZUKAJ" bo gdy pisze do mi nie wyskakuje.


Zapraszam was na moje forum mc. Mamy serwer mc 200 slotowy.
Link: www.loofcraft.pun.pl

Offline

#5 2014-07-10 11:38:38

Głuchy
Użytkownik
Dołączył: 2012-08-12
Liczba postów: 55

Odp: Podziękowanie

@.:XSwitaLX:.
Ja również dostałem od tomka bana i nie narzekam.

Liczę na większy odzew w tym temacie, bo tomkowi naprawdę się należy.


2cxyw3l.png

Offline

#6 2014-07-10 18:15:30

Graczg
Użytkownik
Dołączył: 2014-06-14
Liczba postów: 102

Odp: Podziękowanie

Skoro brak odzewu to ja tez się dołącze [sred]).
Pun.pl uwazam za naprawdę fajne miejsce do tworzenia swoich własnych for.
Wielokrotnie szukałem jakiegoś darmowego hostingu itd i natknąłem się na to forum.Gdyby nie ono nie spotkałbym wielu naprawde spoko uzytkowników,nie zalozyłbym swojego własnego forum.
Jeszcze wiele razy pojawiały się inne hostingi ale po prostu NIE MOGĘ się z tym rozstać,za bardzo mi się podoba [dblpt])
Składam gratulacje Tomkowi i reszcie Ekipy(Jeśli takowa jest,bo na razie zauwazylem tylko Anie ale moge być ślepy) za ich wspólny wysiłek nad forum,za czas jaki poświęcili.Za cierpliwość i wytrwałość.Mogę napisać tylko dwa słowa: DZIĘKUJE WAM!

Ostatnio edytowany przez Graczg (2014-07-10 18:19:58)


W podpisie można umieścić tylko 1 grafikę o maksymalnym rozmiarze: 350x19 pikseli (userbary) lub 250x50 pikseli (pozostałe grafiki).

Offline

#7 2014-07-10 22:39:10

zaploxx
Użytkownik
Dołączył: 2014-05-17
Liczba postów: 9

Odp: Podziękowanie

Jak wszyscy to i ja. [dblpt])
Serdecznie dziękuje Tomkowi, Administracji jak i użytkownikom którzy pomagali na ile mogli.
Dzięki Pun.pl nauczyłem się podstaw HTTP, CSS jak i JS.  WIELKIE DZIĘKI !!!

Offline

#8 2014-07-10 22:47:06

Shy
Użytkownik
Dołączył: 2014-05-27
Liczba postów: 91

Odp: Podziękowanie

Jedyne za co mogę podziękować, to to, ze tu zacząłem zabawę z forami. Poza tym nie ma tu za co dziękować. [dblpt])


Nie jestem noname, mam tu łącznie sporo ponad 1300 postów. :v
Tylko haseł nie pamiętam.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
sandronekromanta - necropl - margowyluzowani - zerowka310 - innypunktwidzenia